O NÁS

Jsme mladá firma. Nepyšníme se sice dvacetiletou tradicí na českém trhu, ale za to nám nechybí energie a chuť do práce, tah na branku a silný prozákaznický přístup.
 

Na trhu fungujeme od začátku roku 2016, nyní pod hlavičkou Fancy TV. Jak napovídá název naší firmy, specializujeme se na oblast prémiových televizí. Kromě toho se ale soustředíme i na prodej další elektroniky, například bílá technika.

Vždy se vám snažíme nabídnout ty nejlepší a nejkvalitnější technologie, které aktuálně na trhu jsou. Prodáváme pouze to, čemu rozumíme, čemu sami věříme a co se nebojíme doporučit.  

 

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému z vás.

 

Výbava domácnosti na klíč. Cesta od vašeho přání k realizaci vašeho snu nikdy nebyla snažší. 

Chcete si koupit televizi a nechcete trávit čas na internetu hledáním, čtením recenzí a porovnáváním. Máte rádi kvalitní věci, ale zároveň je pro vás důležitý poměr cena/výkon.

Zavoláte nám a my vám na základě vašich požadavků představíme všechny dostupné možnosti a vytvoříme nabídku s optimálním řešením vám na míru

Televizi přivezeme až k vám domů a v případě zájmu zajistíme profesionální instalaci a předvedeme všechny funkce

Vy už si jen můžete nerušeně užívat nezapomenutelné zážitky s vaší novou televizí

Novou televizi máte nyní na dosah. Potřebujete vědět další informace nebo se s námi poradit ohledně vašeho řešení? Zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem.